Ceník

 

Vzhledem ke specifikaci chladících a klimatizačních zařízení není možné jednoznačně stanovit cenu u všech typů zařízení. S ohledem na individuální přístup k zákazníkovi cenu vždy stanovujeme až po dohodě s ohledem na zvolený typ zařízení či servisu.

Plnění autoklimatizací od 999,- Kč bez DPH -podle váhy a typu chladiva.

-zvakuování okruhu, podtalkovou zkoušku, naplnění chladiva, zkouška výkonu kompresoru, desinfekce okruhu, přidání fluorescenční  látky,která slouží pro zjištění případého úniku chladiva v okruhu.

Pravidelný servis klimatizačních jednotek od 700,-Kč bez DPH. 

-desinfekci vnitřního dílu klimatizační jednotky, vyčištění filtrů, změření tlaků
v okruhu-případné doplnění a nalezení úniku, změření odběrových proudů motorkompresoru, vyčištění lamel u venkovní jednotky, změření vystupující teploty u vnitřní jednotky.

Servis

Nabízíme naším zákazníkům pravidelný a dlouhodobý servis klimatizací. Pravidelným servisem klimatizace a její údržbou dochází ke zvyšování její životnosti, bezproblémovému a dlouhodobému chodu zařízení.

Klimatizace vyžadují pravidelný servis tj. čištění výměníků a (vnitřní a venkovní jednotky),filtrů, čištění a dezinfekci odvodu kondenzátu, kontrolu a proměření elektro části včetně měření odběrových proudů, kontrolu tlaku a množství chladiva v okruhu apod.

Zabýváme se především servisem a opravami značkových klimatizačních zařízení, jako jsou: DAIKIN, MIDEA, Toshiba, Mitsubishi, Fujitsu, LG, Panasonic aj.

Orientační ceník pravidelného servisu

SPLIT
Cena za jednu servisní prohlídku jedné vnitřní a venkovní klimatizační jednotky Split-Midea …………………………….. ……………………..990,- Kč bez DPH

MULTISPLIT
Cena za jednu servisní prohlídku  dvou vnitřních a venkovní klimatizační jednotky Split-Midea……………………………………………………….1.150,- Kč bez DPH

TRIOSPLIT
Cena za jednu servisní prohlídku  třech vnitřních a venkovní klimatizační jednotky Split-Midea……………………………………………………….1.430,- Kč bez DPH

Doprava………………………………………………………………………………………………………..7 Kč/km bez DPH

Doprava Praha……………………………………………………………………………………………………300,- bez DPH

Opravy a servis
Ostatní práce účtováno v HZS…………………………………………………………..400,-bez DPH Kč/hodinu/osobu

Ceny náhradních dílů budou účtovány samostatně dle skutečnosti (předchází cenová nabídka)!!
Výše uvedené ceny jsou pouze orientační.

15 + 4 =

V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., v platném znění (zákon o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů) souhlasím se zpracováváním osobních údajů.